OYAK BUCA 1.ETAP

  1. OYAK Buca 1.Etap Sitesini (272 Konut) kuran ve inşaat halinde teslim aldıkları site ortak alanlarını mevcut hale getiren kişilerdir. Aldıkları eğitim ve yılların tecrübesiyle yoğrulmuş donanımlarından kaynaklı kişisel performanslarıyla, OYAK Buca 1.Etap sitesine aidatlar dışında ek gelirler yaratarak önemli maddi kazançlar sağlamayı başarmışlardır.
  2. OYAK Buca 1.Etap Sitesi altı blok toplam 278 daire, site yönetim ofisi, üç iş yeri ve bir de çok amaçlı salondan oluşmaktadır. Yöneticilerimiz boş teslim edilen bu odaları, site yönetim ofisi, kafeterya, market, tekel bayii ve spor salonu haline getirerek site sakinlerinin hizmetine sunmuşlardır.
  3. Sitede yöneticilerin sorumluluğunda büyük ve küçük yüzme havuzları, her blokta sığınak, güneş enerjili sıcak su tesisatı, 278 adet araç park alanı, ortak yeşil alanlar, üç su deposu ve seyir tribünüyle çocuk parkları bulunmaktadır. Halen bu sitede beş temizlik görevlisi, bir bahçıvan, bir elektrikçi, bir mekanikçi, 4 güvenlik görevlisi ve bir havuz görevlisi olmak üzere toplam 13 (on üç) işçi çalışmaktadır. Güvenlik görevlileri dışındaki tüm çalışanlar yöneticilerimize bağlı olarak çalışmaktadır. Yöneticilerimiz Ekim 2015 ayından itibaren Toplu Yapı Temsilciler ve Yönetim Kurullarındaki görevlerini sürdürmektedir.

 

Menü